Willa Roztoka – Tatry – Bukowina Tatrzańska

Willa Roztoka – Tatry – Bukowina Tatrzańska
MIEJSCOWOŚĆ
Bukowina Tatrzańska
OPIS OBIEKTU
– położona na południowym stoku Wierchu Olczańskiego, 200 m do kompleksu 6 wyciągów oraz 900 m do Term Bukovina.
Do dyspozycji gości
TatraSPA (łaźnia fińska i parowa, kabina infrared oraz jacuzzi), centrym urody (solarium, gabinet masażu, studio fryzjersko – kosmtyczne Uroda), salon gier (bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, dart), bezpłatna wypożyczalnia rowerów, pokój oraz plac zabaw dla dzieci, taraz widokowy, drewniana altanka, przechowalnia sprzętu sportowego, przechowalnia bagażu, sala konferencyjna, stanowisko komputerowe z Internetem, WiFi, parking bezpłatny niestrzeżony.
ZAKWATEROWANIE
68 miejsc noclegowych w pokojach: 1-, 2-, 3- osobowych oraz studiach 4 osobowych (2 pomieszczeniowych). Pokoje standard oraz komfort – każdy wyposażony w łazienkę, TV LCD, czajnik elektryczny oraz szklanki. Pokoje komfort są po remoncie, mają większy metraż oraz lodówkę
WYŻYWIENIE
śniadania /możliwość dokupienia obiadokolacji 30 zł/osoba dorosła, 23 zł/ dziecko 4-10 lat/.
W CENIE KAŻDEGO POBYTU
możliwość wypożyczenia rowerów, WiFi, parking, dostęp do salonu gier.
W CENIE POBYTU FERIE(13.01-24.02.18)
ognisko z pieczeniem kiełbasek w zimowej altance, zajęcia animacyjne dla dzieci, wieczór regionalny z kapelą góralską na żywo.
W CENIE POBYTU WIELKANOC (30.03-03.04.18)
uroczyste Śniadanie Wielkanocne, 01.04 – całodzienny bufet kawowy z ciastkami, nielimitowany dostęp do sauny fińskiej, łaźni parowej i kabiny na podczerwień w godzinach 12-18.00, koszyczek na święconkę.
W CENIE POBYTU MAJÓWKA (27.04-06.05.18)
nielimitowany dostęp do sauny fińskiej, łaźni parowej i kabiny na podczerwień w godzinach 12-18.00, 1.05 – ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzańcem.
INFORMACJE DODATKOWE
Dziecko do lat 3 przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju pobyt bezpłatny bez świadczeń. Możliowść wypożyczenia łóżeczka 15 zl/doba. Możliwość przyjazdu z kotem lub psem do 20 kg – 30 zł/doba.
OPIS MIEJSCOWOŚCI
BUKOWINA TATRZAŃSKA – Doskonale rozwinięta baza turystyczna, bliskość gór w połączeniu z jednym z najnowocześniejszym w Europie i największym w Polsce kompleksem wodnym pozwolą wszystkim aktywnie wypoczywać przez cały rok.
ZIMA
W gminie jest 31 wyciągów narciarskich, z tego większość oświetlonych z dobrze rozwiniętą gastronomią, wypożyczalniami sprzętu turystycznego (narty, rowery górskie), szkółkami narciarskimi.

WIĘCEJ INFORMACJI:
Biuro Podróży Geotour
tel. 500556600 lub 322491453
e-mail: geotour@geotour.pl
http://www.superwakacje.com.pl/

Zobacz podobne ogłoszenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.