Obóz młodzieżowy dla Aktywnych lub Wygodnych, wiek: 12 – 18 lat, Mazury – Ryn

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Nareszcie! Nikt nie zmusza mnie do wymyślnych zajęć od rana do nocy. Wraz z naszą opiekunką możemy pójść na kąpielisko, gdzie opalamy się, gramy w piłkę i pływamy pod opieką ratownika. Druga część uczestników jest dzisiaj bardziej Aktywna. W tym samym czasie wyruszyli na rowerowo-kajakową wyprawę. Po obiedzie mają zaplanowany rejs żeglarski po jeziorze Ryńskim. Kto wie, może do nich dołączę, a może namówię wszystkich na rowery wodne. Mogę też skorzystać z dodatkowych atrakcji i popłynąć na bananie za motorówką. Ważne że mam wybór – w końcu jestem na obozie dla Aktywnych lub Wygodnych!

Są tacy, którzy lubią od rana do wieczora wylegiwać się na słońcu i kąpać w jeziorze, dla innych dzień bez aktywnej wyprawy rowerami czy w kajaku jest stracony. A przeważnie jest tak, że „nicnierobienie” w końcu nam się jednak nudzi i chcemy aktywnej odmiany. A po pełnych emocji wyprawach dobrze jest odpocząć jeden dzień leniuchując na plaży i kąpiąc się w jeziorze. Program naszego obozu pozwala na realizację pozornie skrajnych sposobów na spędzanie czasu – dobrze się będą na nim czuli zarówno Aktywni jak i Wygodni.
Zajęcia rekreacyjne to gry i zabawy ruchowe, zadania na orientację w terenie, zajęcia na kajakach, wędrówki piesze i rowerowe, siatkówka plażowa, dyskoteki oraz ogniska, odpoczynek na plaży nad jeziorem pod opieką ratownika. Obóz to również szansa na poznanie interesujących ludzi, rozwijanie swoich pasji i zainteresowań w gronie rówieśników z całej Polski, zwiedzenie ciekawych miejsc podczas organizowanych przez nas wycieczek pieszych i rowerowych.
Obóz zlokalizowany jest w ośrodku „Ryn” położonym bezpośrednio nad brzegiem jeziora Ryńskiego, na wydzielonym terenie. Spacerem do miasta około 10 minut. Posiłki jemy w stołówce, jest też bar i kawiarnia, w której organizowane są dyskoteki. Strzeżone kąpielisko w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.

..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski „Ryn”, Gliwickiej Agencji Turystycznej w Rynie, ul. Mazurska 17. Rozpoczęcie 1 dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia o godzinie 10.00

..:: CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie do wyboru:
A – domki campingowe, wc i prysznice w pawilonie obok
B – domki z łazienką (wc+prysznic), lub pokoje z łazienką z prysznicem w pawilonie (wc na korytarzu)
Wyżywienie – całodzienne od kolacji 1 dnia do śniadania ostatniego dnia. Realizację programu w zależności od warunków pogodowych i możliwości uczestników. Sprzęt – szkoleniowy i rekreacyjny. Kadra – wykwalifikowani instruktorzy i wychowawcy. Ubezpieczenie NNW.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna ze zgodą lekarza i rodziców (wzory w biurze). Umiejętność pływania wpław potwierdzona pisemnie przez rodziców. Legitymacja szkolna. Wiek od 12 lat.

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Dokumenty wymienione w punkcie „główne wymagania”. Dres, ubranie i obuwie sportowe, ciepłe swetry, czapkę z daszkiem, latarkę, zeszyt, długopis, strój kąpielowy, czepek kapielowy, krem z filtrem UV, okulary do pływania w wodzie.

..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za utopiony lub zagubiony bagaż zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Na jachtach obowiązuje chodzenie w miękkim obuwiu trampkach, sandałach, adidasach.

..:: PROGRAM
Dla wygodnych
1. Doskonalenie pływania wpław. Doskonalenie stylów pływackich, nauka pływania nowymi stylami, turniej piłki wodnej, ćwiczenia i zabawy w wodzie, zawody pływackie.
2. Zajęcia i imprezy na orientację w terenie. Poszukiwanie w grupach ukrytego skarbu a tym samym nauka wyznaczania kierunków świata, podstawy posługiwania się kompasem i mapą, wykonywanie szkiców przebytej drogi i terenu.
3. Wyprawy w teren – zwiedzanie zamku krzyżackiego w Rynie, zapoznanie się z jego historią. Wiatrak ryński.
4. Plażowanie i kąpiele pod opieką ratownika.
5. Zajęcia sportowe. Olimpiada sportowa – siatkówka plażowa, przeciąganie liny, turniej piłki wodnej, zawody. Wodne zabawy na strzeżonym kąpielisku. Podchody.
6. Piesze wycieczki po starych mazurskich lasach.
7. Dyskoteki, ogniska.

Dla Aktywnych
1. Żeglarstwo – żeglujemy po jeziorze Ryńskim. Praca w charakterze załogi na jachcie żaglowym, podstawy obsługi jachtu żaglowego, nauka podstawowych węzłów, wiosłowanie. Rejsy żeglarskie po jeziorze Ryńskim z biwakiem na wyspach. Utrwalenie i wykorzystanie wiadomości na temat prowadzenia, budowy jachtu podczas rejsów na pobliskie bindugi.
2. Kajaki i rowery wodne. Wszędzie dostępne, popularne jednostki do rekreacji wodnej. Popłyniemy na wyprawę po jeziorze Ryńskim a w ośrodku zrealizujemy zawody – slalom, wyścigi, manewrowanie precyzyjne.
3. Wyprawy rowerowe przez stare, piękne lasy mazurskie.

..:: DODATKOWE ATRAKCJE (płatne przy zapisach lub na obozie)
..:: Wycieczki: Mikołajki (+20 zł), Mikołajki i Tropicana – kompleks basenów i zjeżdżalni (+55 zł), Giżycko (+20 zł), Giżycko i Twierdza Boyen (+30 zł), Kadzidłowo – Park Dzikich Zwierząt (+30 zł), Popielno – Stacja Hodowlana Bobrów i Tarpanów(+35 zł), Spytkowo – Wioska Indiańska (+40 zł)
..:: Holowanie na oponce za motorówką (+30 zł), Latające Skrzydło (+40 zł), Banan (+15 zł), Narty wodne (+50 zł), Wakeboard (+50 zł),
..:: Lot na spadochronie za motorówką (+100 zł)
..:: Paintball (+60 zł)
..:: Quady (+60 zł)
..:: Zajęcia linowe (+60 zł)

Pakiet Wodne Atrakcje (+ 65 zł przy zapisach lub na obozie).
::: Holowanie za motorówką: oponka, banan, latające skrzydło ::: Pływanie motorówką w trakcie holowania.

Dodatkowe Atrakcje – zasady realizacji
1. Realizacja zajęć uzależniona jest od pogody, kondycji i wieku uczestników. Dlatego nie wszystkie elementy programu muszą zostać zrealizowane, o czym decyduje kierownik obozu. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wybranych zajęć bez zmiany programu obozu.
2. Czas zajęć jest ograniczony, o czym decyduje kierownik obozu.
3. Uczestnikom przysługuje jednorazowe skorzystanie z każdego rodzaju zajęć.

..:: TERMINY, CENY
KOD, TERMIN, CENA (Domki campingowe, Domki z łazienką)
AIW 1a 20.06 – 01.07 1149.- 1299.-
AIW 1 02.07 – 13.07 1149.- 1299.-
AIW 2 14.07 – 25.07 1149.- 1299.-
AIW 3 26.07 – 06.08 1149.- 1299.-
AIW 4 07.08 – 18.08 1149.- 1299.-
AIW 5 19.08 – 30.08 1149.- 1299.-

Opis wszystkich imprez z możliwością rezerwacji na www.wandrus.com.pl

Kontakt: wandrus@wandrus.com.pl

Zobacz podobne ogłoszenia

 • Kredyt / Inwestycja od 6000 do 690 000 000 PLN / EUR

  Kredyt / Inwestycja od 6000 do 690 000 000 PLN / EUR Potrzebujesz szybki kredyt? Reakcja natychmiastowa zasada! Szybko dostac prywatnej pozyczki bez gwarancji platna? Tak jest to mozliwe z nas.  Czy potrzebujesz kredytu lub telques pozyczek; Kredyt finansowy, kredyt mieszkaniowy, kredyt inwestycyjny, kredyt samochodowy, konsolidacji zadluzenia, pozyczki osobiste. Czy Twoja historia kredytowa jest  w…

 • Zapraszamy do Dębek

  Pole namiotowe „Kaszub” jest położone na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego w przepięknym sosnowym lesie połączonym z urokliwą łąką porośniętą niewielkimi skupiskami drzew i krzewów oferując około 5 hektarów zróżnicowanego terenu (lasek, odkryty teren zielony, zadrzewiony teren zielony) do wypoczynku pod namiotami,                  w przyczepach campingowych, camperach, domkach letniskowych. Teren…

 • Egzotyka last minute! Zanzibar na wczasy do raju!

  Tu na bazarach piętrzą się barwne stosy goździków, wanilii, kardamonu, a sam Zanzibar określany jest ”wyspą przypraw”. Oprócz odkrywania egzotyki lokalnej kultury, wyspa oferuje słoneczny i błogi wypoczynek pod palmami na śnieżnobiałych plażach. Uroa Bay Beach Resort 4*wyżywienie: 2x dziennie (możliwość dopłaty do all inclusive) 9 dni/7 nocy 4469 zł/os., wylot 20/01 z Wrocławia. Położony…

 • wycieczka Włochy Chorwacja 10 dni

  Szczegółowy plan wycieczki do Chorwacji i Włoch 20.09- 29.09.2019 Jedziemy z biurem podróży Odkrywca z Poznania, wyjazd z Poznania 19 września godz.23.00 1 dzień – wyjazd ze Śmigla 00.30, przejazd do Wiednia – zwiedzanie, przejazd na nocleg w Chorwacji obiadokolacja 2 dzień – śniadanie przejazd do Trogiru – zwiedzanie , przejazd do Splitu – zwiedzanie,…

 • pokoje pod sosnami agroturstyka zbiczno 224a

  Pokoje caloroczne dla firm i turstuf pokoje4   lazenki3 kuhnie3  gril  antana wlasny pomost  plarza kajaki rowery rower wodny 87 305 zbiczno224a  jezoro sosno lasy ijezora zadzwon 609936978 zamow czas na majowke wakacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.