Obóz młodzieżowy dla Aktywnych lub Wygodnych, wiek: 12 – 18 lat, Mazury – Ryn

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Nareszcie! Nikt nie zmusza mnie do wymyślnych zajęć od rana do nocy. Wraz z naszą opiekunką możemy pójść na kąpielisko, gdzie opalamy się, gramy w piłkę i pływamy pod opieką ratownika. Druga część uczestników jest dzisiaj bardziej Aktywna. W tym samym czasie wyruszyli na rowerowo-kajakową wyprawę. Po obiedzie mają zaplanowany rejs żeglarski po jeziorze Ryńskim. Kto wie, może do nich dołączę, a może namówię wszystkich na rowery wodne. Mogę też skorzystać z dodatkowych atrakcji i popłynąć na bananie za motorówką. Ważne że mam wybór – w końcu jestem na obozie dla Aktywnych lub Wygodnych!

Są tacy, którzy lubią od rana do wieczora wylegiwać się na słońcu i kąpać w jeziorze, dla innych dzień bez aktywnej wyprawy rowerami czy w kajaku jest stracony. A przeważnie jest tak, że „nicnierobienie” w końcu nam się jednak nudzi i chcemy aktywnej odmiany. A po pełnych emocji wyprawach dobrze jest odpocząć jeden dzień leniuchując na plaży i kąpiąc się w jeziorze. Program naszego obozu pozwala na realizację pozornie skrajnych sposobów na spędzanie czasu – dobrze się będą na nim czuli zarówno Aktywni jak i Wygodni.
Zajęcia rekreacyjne to gry i zabawy ruchowe, zadania na orientację w terenie, zajęcia na kajakach, wędrówki piesze i rowerowe, siatkówka plażowa, dyskoteki oraz ogniska, odpoczynek na plaży nad jeziorem pod opieką ratownika. Obóz to również szansa na poznanie interesujących ludzi, rozwijanie swoich pasji i zainteresowań w gronie rówieśników z całej Polski, zwiedzenie ciekawych miejsc podczas organizowanych przez nas wycieczek pieszych i rowerowych.
Obóz zlokalizowany jest w ośrodku „Ryn” położonym bezpośrednio nad brzegiem jeziora Ryńskiego, na wydzielonym terenie. Spacerem do miasta około 10 minut. Posiłki jemy w stołówce, jest też bar i kawiarnia, w której organizowane są dyskoteki. Strzeżone kąpielisko w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.

..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski „Ryn”, Gliwickiej Agencji Turystycznej w Rynie, ul. Mazurska 17. Rozpoczęcie 1 dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia o godzinie 10.00

..:: CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie do wyboru:
A – domki campingowe, wc i prysznice w pawilonie obok
B – domki z łazienką (wc+prysznic), lub pokoje z łazienką z prysznicem w pawilonie (wc na korytarzu)
Wyżywienie – całodzienne od kolacji 1 dnia do śniadania ostatniego dnia. Realizację programu w zależności od warunków pogodowych i możliwości uczestników. Sprzęt – szkoleniowy i rekreacyjny. Kadra – wykwalifikowani instruktorzy i wychowawcy. Ubezpieczenie NNW.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna ze zgodą lekarza i rodziców (wzory w biurze). Umiejętność pływania wpław potwierdzona pisemnie przez rodziców. Legitymacja szkolna. Wiek od 12 lat.

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Dokumenty wymienione w punkcie „główne wymagania”. Dres, ubranie i obuwie sportowe, ciepłe swetry, czapkę z daszkiem, latarkę, zeszyt, długopis, strój kąpielowy, czepek kapielowy, krem z filtrem UV, okulary do pływania w wodzie.

..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za utopiony lub zagubiony bagaż zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Na jachtach obowiązuje chodzenie w miękkim obuwiu trampkach, sandałach, adidasach.

..:: PROGRAM
Dla wygodnych
1. Doskonalenie pływania wpław. Doskonalenie stylów pływackich, nauka pływania nowymi stylami, turniej piłki wodnej, ćwiczenia i zabawy w wodzie, zawody pływackie.
2. Zajęcia i imprezy na orientację w terenie. Poszukiwanie w grupach ukrytego skarbu a tym samym nauka wyznaczania kierunków świata, podstawy posługiwania się kompasem i mapą, wykonywanie szkiców przebytej drogi i terenu.
3. Wyprawy w teren – zwiedzanie zamku krzyżackiego w Rynie, zapoznanie się z jego historią. Wiatrak ryński.
4. Plażowanie i kąpiele pod opieką ratownika.
5. Zajęcia sportowe. Olimpiada sportowa – siatkówka plażowa, przeciąganie liny, turniej piłki wodnej, zawody. Wodne zabawy na strzeżonym kąpielisku. Podchody.
6. Piesze wycieczki po starych mazurskich lasach.
7. Dyskoteki, ogniska.

Dla Aktywnych
1. Żeglarstwo – żeglujemy po jeziorze Ryńskim. Praca w charakterze załogi na jachcie żaglowym, podstawy obsługi jachtu żaglowego, nauka podstawowych węzłów, wiosłowanie. Rejsy żeglarskie po jeziorze Ryńskim z biwakiem na wyspach. Utrwalenie i wykorzystanie wiadomości na temat prowadzenia, budowy jachtu podczas rejsów na pobliskie bindugi.
2. Kajaki i rowery wodne. Wszędzie dostępne, popularne jednostki do rekreacji wodnej. Popłyniemy na wyprawę po jeziorze Ryńskim a w ośrodku zrealizujemy zawody – slalom, wyścigi, manewrowanie precyzyjne.
3. Wyprawy rowerowe przez stare, piękne lasy mazurskie.

..:: DODATKOWE ATRAKCJE (płatne przy zapisach lub na obozie)
..:: Wycieczki: Mikołajki (+20 zł), Mikołajki i Tropicana – kompleks basenów i zjeżdżalni (+55 zł), Giżycko (+20 zł), Giżycko i Twierdza Boyen (+30 zł), Kadzidłowo – Park Dzikich Zwierząt (+30 zł), Popielno – Stacja Hodowlana Bobrów i Tarpanów(+35 zł), Spytkowo – Wioska Indiańska (+40 zł)
..:: Holowanie na oponce za motorówką (+30 zł), Latające Skrzydło (+40 zł), Banan (+15 zł), Narty wodne (+50 zł), Wakeboard (+50 zł),
..:: Lot na spadochronie za motorówką (+100 zł)
..:: Paintball (+60 zł)
..:: Quady (+60 zł)
..:: Zajęcia linowe (+60 zł)

Pakiet Wodne Atrakcje (+ 65 zł przy zapisach lub na obozie).
::: Holowanie za motorówką: oponka, banan, latające skrzydło ::: Pływanie motorówką w trakcie holowania.

Dodatkowe Atrakcje – zasady realizacji
1. Realizacja zajęć uzależniona jest od pogody, kondycji i wieku uczestników. Dlatego nie wszystkie elementy programu muszą zostać zrealizowane, o czym decyduje kierownik obozu. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wybranych zajęć bez zmiany programu obozu.
2. Czas zajęć jest ograniczony, o czym decyduje kierownik obozu.
3. Uczestnikom przysługuje jednorazowe skorzystanie z każdego rodzaju zajęć.

..:: TERMINY, CENY
KOD, TERMIN, CENA (Domki campingowe, Domki z łazienką)
AIW 1a 20.06 – 01.07 1149.- 1299.-
AIW 1 02.07 – 13.07 1149.- 1299.-
AIW 2 14.07 – 25.07 1149.- 1299.-
AIW 3 26.07 – 06.08 1149.- 1299.-
AIW 4 07.08 – 18.08 1149.- 1299.-
AIW 5 19.08 – 30.08 1149.- 1299.-

Opis wszystkich imprez z możliwością rezerwacji na www.wandrus.com.pl

Kontakt: wandrus@wandrus.com.pl

Zobacz podobne ogłoszenia

 • Czy potrzebujesz drugiej szansy na uzyskanie kredytu?

  Czy twoja historia kredytowa jest w oplakanym stanie? Kwota pozyczki od 5 000 do 700 000 000 zl / GBP , oprocentowanie 2,8% rocznie. Niezaleznie od twojej sytuacji finansowej. Pomagamy Ci, udzielajac Ci kredytów hipotecznych, pozyczek komercyjnych, pozyczek miedzynarodowych, pozyczek inwestycyjnych. Oddajemy równiez do dyspozycji spólki osobowe, inne publiczne i prywatne oraz wiele innych. Skontaktuj…

 • Pielgrzymki dla grup parafialnych organizuje Geotour – tel 32 2491453

  Zapraszamy do kontaktu tel 500556600 lub 660810470 Oferty przygotowujemy pod konkretne zamówienia Biuro Podróży Geotour Chorzów Pielgrzymki dla grup Bilety Autokarowe Online

 • Majówka w słonecznej Tunezji! Djerba last minute!

  Magia jednego z najpiękniejszych krajów afrykańskich, pachnącego korzennymi przyprawami, przesiąkniętego klimatem arabskich bazarów i historią sięgającą czasów starożytnych-Tunezja to idealny kierunek na wakacje.A to wszystko oddalone o kilka godzin lotu od Polski! Tak .Tunezja jest miejscem, gdzie wypoczniesz w niesamowitej atmosferze! Majowy wypoczynek all inclusive w hotelu Djerba Sun Club 3*, 8 dni/7 nocy- 1689…

 • Prywatna Szansa na realizacje twoich noworocznych projektów!

    Czy potrzebujesz pozyczki lub prywaSzansa na pozyczke i inwestycje na realizacje twoich noworocznych projektów!tnej inwestycji? Czy mieszkasz w Polsce, Holandii, Szwecji, Niemczech lub Belgii i potrzebujesz pozyczki prywatnej, bardzo niezawodnej i szybkiej w ciagu 48 godzin? Szybko uzyskac konkretny rodzaj pozyczki bez dowodu? tak, jest to mozliwe z nasza instytucja finansowa. Jestesmy gotowi udzielic…

 • Domki i pokoje studio nad jeziorem w BORACH TUCHOLSKICH-CEKCYN

    Bory Tucholskie – Cekcyn-Wczasy rodzinne z wygodami: jeziora, lasy. Domek murowany dla 6-8 osób 210-260 zł/dobę za całość (3 pokoje, kuchnia, łazienka – w pełni wyposażone), , z osobnym wejściem .Mam jeszcze 2 pokoje studio 3 -4osob za 105-130zł doba –t j(duży pokój  z łazienką i aneksem kuchennym w pełni wyposażony w osobnym  domku…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.