Geotour oferuje – Francja, Anglia – Paryż, Londyn – obóz rekreacyjny (wiek 12-18)

Geotour oferuje – Francja, Anglia – Paryż, Londyn – obóz rekreacyjny (wiek 12-18)

Jedna podróż – dwie niesamowite stolice

Obóz rekreacyjny 12-18 lat

Paryż – stolica mody i europejskie centrum rozrywki, Londyn – największe miasto Europy, łączące w sobie urok tradycji i perfekcję nowoczesności. Dwie stolice, dwa zachwycające miasta, jedna podróż – czego chcieć więcej?

Program

1 dzień: wyjazd z Polski wg planu podróży.
2 dzień: przyjazd do Paryża, zwiedzanie miasta: Trocadero, Pola Marsowe i Wieża Eiffla, Plac Concorde, Plac Vendome, Pola Elizejskie i Łuk Triumfalny, Moulin Rouge, Dzielnica Montmartre z Bazyliką Sacre Coeur. Obiadokolacja, przejazd do hotelu.
3 dzień: śniadanie, pakowany lunch, przejazd do Paryża na dalsze zwiedzanie miasta: Ogrody Luksemburskie, Panteon, Dzielnica Łacińska, Wyspa La Cite z Katedrą Notre Dame, Pont Neuf, krótkie zwiedzanie Luwru, Centrum Pompidou, rejs po Sekwanie. Obiadokolacja, powrót do hotelu. 4 dzień: śniadanie, pakowany lunch, wyjazd do Disneylandu, całodzienny pobyt w parku: czekają na nas: relaksujący rejs wokół globu: „It’s a small World” i lot z Piotrusiem Panem, ekscytujące lasery Buzza Astrala, filiżanki Szalonego Kapelusznika, rejs wśród Piratów z Karaibów, zapierające dech w piersiach przejażdżki kolejkami: Big Thunder Mountain i Indiana Jones, a wieczorem – wspaniała parada, której nie można nie zobaczyć! Obiadokolacja, powrót do hotelu.
5 dzień: śniadanie, pakowany lunch. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Wersalu, spacer po przypałacowych ogrodach. Wyjazd w dalszą drogę w kierunku Londynu. Przyjazd, zakwaterowanie u rodzin goszczących, obiadokolacja, nocleg.
6 dzień: śniadanie, pakowany lunch, wyjazd na zwiedzanie Londynu: Muzeum Figur Woskowych, London Eye, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki. Powrót na nocleg, obiadokolacja.
7 dzień: śniadanie, pakowany lunch, przejazd na dalsze zwiedzanie miasta: Pałac Buckingham, Parlament, Big Ben, Opactwo Westminster, Downing Street 10, Covent Garden, Trafalgar Square, Oxford Street, Piccadilly Circus, Tower Bridge. W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.
8 dzień: powrót do kraju w godzinach popołudniowych.

Zakwaterowanie

5 noclegów (3 w okolicach Paryża w hotelu sieci Premiere Classe lub równorzędnym Fi; – pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami (również łózka piętrowe), bezpłatny dostęp do Wi-fi; 2 w Londynie u starannie dobranych rodzin angielskich – pokoje 2-, 4-osobowe)

Świadczenia

Zakwaterowanie: 5 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki). Śniadania, pakowane lunche, obiadokolacje. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: pakowany lunch i ciepły posiłek po drodze
Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna.
Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Uczestnikami obozu mogą być wyłącznie osoby, które w dniu wyjazdu mają ukończone 12 lat.
Cena nie obejmuje:
Dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. Opłaty za bilety wstępu niezbędne do rwalizacji programu (ok. 95 EUR i ok. 40 GBP).
Przejazd na trasie Wrocław – Paryż (ok. 1300 km) ok. 20 godzin.
Sugerowane kieszonkowe – minimum 50 EUR i 30 GBP. Część programu zwiedzania realizowana środkami komunikacji miejskiej. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
Podczas podróży przerwa na posiłek, orientacyjny koszt posiłku ok. 8 EUR. Do przekroczenia granicy konieczny paszport lub dowód osobisty.

Planowany przyjazd do hotelu w godz. 19-20.00.

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:
– opłaty za bilety wstępu i realizację programu – ok. 95 EUR i ok. 40 GBP.

Ceny i terminy
02.07.2019 – 09.07.2019 2509 zł
10.07.2019 – 17.07.2019 2509 zł
Kontakt:
Tel: 32 346 03 06
E-mail: geotour@geotour.pl, geotour@post.pl,
www.geotour.pl
www.superwakacje.com.pl

Zobacz podobne ogłoszenia

 • Szybki kredyt na twój projekt.

  Jestem członkiem rady dyrektorów Międzynarodowego Funduszu Walutowego w odniesieniu do międzynarodowego establishmentu gospodarczego. Dostawcy międzynarodowi udzielają pożyczek w wysokości od 2.000 EUR do 2.000.000 EUR przy rocznej stopie oprocentowania 2%. Jestem gotowy na wszystkich zainteresowanych poważnych ludzi. Ogólnie otrzymuję pożyczki w następujących obszarach: emelielebon@gmail.com

 • MAJOWA GALICJA

  Serdecznie zapraszamy do naszego Gościńca Galicyjskiego! Przeżyj klimatyczną podróż w czasie spacerując po alejkach Miasteczka Galicyjskiego. Gościniec jest świetną bazą wypadową w malowniczy Beskid Sądecki i Pogórze. Ciesz się pięknymi górskimi krajobrazami. U nas poczujesz wiosenną aurę po sądecku! Przyjedź do Gościńca Galicyjskiego z rodziną bądź z bliską Ci osobą, nie zapomnij o swoim pupilu…

 • Wakacje – Lato 2019 – Atrakcyjne oferty turystyczne oferuje Geotour

  Zapraszamy do wyboru wielu atrakcyjnych ofert wczasów i wycieczek Lato 2019 – www.superwakacje.com.pl Bilety Autobusowe Sindbad Biuro Podróży Geotour Chorzów Wycieczki grupowe Tel 32 3460306, 3460307, 500556600

 • Geotour oferuje – Wycieczka do Norwegii 2019

  Program 1. DZIEŃ – WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko- Biała, Czechowice-Dz., Pszczyna, Tychy, Katowice, Gliwice. Przejazd do Rostock w Niemczech. 2. DZIEŃ – Ok. godz. 6.00 dwugodzinna przeprawa promowa Rostock-Gedser. Przejazd do KOPENHAGI. Zwiedzanie miasta, m.in.: STARY PORT, SYRENKA KOPENHASKA, KOŚĆIÓŁ MARMUROWY, Rezydencja Królewska AMALIENBORG. Przejazd do Helsingør, przeprawa promem do…

 • Półkolonie w górach

  Półkolonie w górach! Zapraszamy dzieci w wieku 6 -14 lat na wakacyjną letnią przygodę w Ośrodku RyterSKI! Gry i zabawy na świeżym powietrzu zapewnią dziecku aktywny wypoczynek, poznanie pięknej górskiej przyrody . 5 turnusów bez weekendu z pełnym wyżywieniem! Zapraszamy na stronę: http://www.ryterski.pl/pl/polkolonia-z-rogasiem.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.