WEEKEND W KARPACZU – ZDROWE WAKACJE W GÓRACH

WEEKEND W KARPACZU – ZDROWE WAKACJE W GÓRACH

Villa nad Łomnicą, zaprasza na jesienny wypoczynek do Karpacza.

 Drodzy Państwo, Drogi Gościu,

Serdecznie zapraszamy na piękny jesienny wypoczynek lub romantyczny weekend, gdyż słoneczna Złota Polska Jesień to idealny okres na wspaniały urlop, gwarantując Państwu przytulną atmosferę jak i bezpieczeństwo z absolutną dyskrecją.

 A więc, zostawcie stres i jesienną miejską chandrę w domu, odmieńcie swój dzień w piękny zloty jesienny wypoczynek w łagodnym alpejsko-górskim klimacie, w przepięknym krajobraziez niezapomnianym widokiem dominującej Śnieżki nad szczytami Karkonoszy.

To wspaniały okres na zdrowy odpoczynek, spacery, bogate grzybobranie lub jednodniowy wyjazd na wycieczkę z Karpacza do Pragi, Wiednia, Drezna względnie do przepieknej Szwajcarii Saksońskiej lub tak po prostu jeszcze dalej.

Villa nad Lomnicą, to wygodne 2-osobowe Pokoje z łazienkami, Cafétérią, oraz z bezpłatnym Internetem WiFi.

Zapraszamy również na tradycyjne Andrzejki, Śnieżne Mikołajki, a także na spontaniczne jak i romantyczne weekendy lub inne wspaniałe okazje.

 Karpacz – Holidays – Karpacz

Super Karkonosze – Super Sudety

Rezerwacja i informacja: pon.-sob. 10:00 – 18:00

>> Wrzesień to, jeszcze ostatnie ciepłe akcenty lata…

Nie zwlekaj – Karpacz już czeka, to adres od serca dla serca. A więc, przedłuż inteligentnie swoje wakacje i spędź aktywnie wspaniały wrzesień w górach, gdyż Karpacz to, całoroczna recepta na zdrowie.

Zobacz podobne ogłoszenia

  • Krokusy w Gorcach – wycieczka w góry – 30-31.03.2019

    Aktywni+ serdecznie zapraszają 30-31.03.2019 na dwudniową wycieczce po Gorcach (Turbacz – najwyższy szczyt Gorców oraz przepiękne trasy górskie z widokiem na krokusy). Wędrujemy na lekko tylko z niezbędnym bagażem. Pierwszy Dzień 1. Przyjazd 6:00-7:00 2. Trasa wycieczki : Kułakowy Wierch – Schronisko PTTK Stare Wierchy – Turbacz (1310 m) – Schronisko PTTK Turbacz (przerwa na…

  • czysty cyjanek potasu na sprzedaż

    Produkujemy i dystrybuujemy najwyższej jakości cyjanek potasu, który jest bezbarwnym związkiem krystalicznym. Nasz cyjanek potasu jest znany przez dealerów biżuterii ze względu na wyjątkowe i wyjątkowe właściwości chemiczne złocenia i polerowania wysokiej jakości. Nasi eksperci od wydobycia złota, syntezy organicznej i galwanizacji nigdy nie oglądali się, odkąd testowali nasz cyjanek potasu. Cyjanek potasu jest oferowany…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.