Weekend nad jeziorem w Spa na Mazurach

Weekend nad jeziorem w Spa na Mazurach

Zapraszamy na  weekend w Spa na Warmii i Mazurach.  Zabiegi w naszym Hotelu Spa pozwolą się zrelaksować w otoczeniu jezior i lasów oraz sprawią, że każdy poczuje się odprężony i wypoczęty. Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów na twarz i ciało renomowanej firmy kosmetycznej BIODROGA.

Na tegoroczną Jesień, przygotowaliśmy specjalne pakiety i zabiegi dla Pań w oparciu o jesienne skarby natury: kasztany, lawenda, winogrona, żurawina, malina. Mamy również propozycje dla  Panów  proponujemy zabiegi nawilżające na twarz oraz zabiegi na ciało o cudownym aromacie tekowego drzewa, bądź dla tych, którzy nie lubią zapachu lasu, cudowny aromat whisky z tytoniem.

Mamy nadzieję, że miła atmosfera, unikalne zabiegi, basen, sauny, pyszna kuchnia regionalna – sprawią, że Państwo miło będą wspominać pobyt w naszym Hotelu Spa nad Dadajem.

Prosimy o wcześniejsze dokonywanie rezerwacji zabiegów w celu zagwarantowania usług w dogodnym dla Państwa terminie.

https://stardadaj.pl/oferta/spa-mazury/

Pomysł na prezent – Voucher SPA
Więcej informacji pod nr tel.: +48 660 408 970

Zobacz podobne ogłoszenia

  • Wielkanoc na Mazurach

    Rodzinna Wielkanoc na Mazurach w Hotelu Star Dadaj Resort & Spa. Święta Wielkanocne to wyjątkowa okazja, aby choć na chwilę oderwać się od miejskiego hałasu oraz trosk dnia codziennego. Świąteczna, ciepła atmosfera, pełen spokoju nastrój, suto zastawiony stół wielkanocny oraz liczne atrakcje i animacje dla dzieci – to wszystko czeka na Was w hotelu Spa…

  • Pakiet Wiosenny „Przywitaj Wiosnę na Mazurach”

    Pakiet Wiosenny „Przywitaj Wiosnę na Mazurach” Z myślą o naszych gościach, przygotowaliśmy specjalną ofertę wiosenną. To odpowiedni czas, aby pożegnać zimę i poczuć się zrelaksowanym oraz pełnym energii. Nasz pakiet wiosenny to doskonały pomysł na pobyt dla osób w każdym wieku. Piękne krajobrazy, bliskość jeziora, pyszna kuchnia – to wszystko sprawi, że poczujecie przypływ sił…

  • Obozy młodzieżowe 2019 z ViaCamp.pl – Mazury – Ryn! Okazja!

    ViaCamp.pl jest doświadczonym organizatorem obozów oraz kolonii letnich dla dzieci oraz młodzieży. Wśród uczestników oraz rodziców cieszymy się opinią organizatora o profesjonalnym podejściu, z którym warto spędzić letnie wakacje. Wybierając naszą ofertę, stawia się przede wszystkim na nowy, sprawdzony oraz atestowany sprzęt. Biorąc udział w naszych obozach, bierzesz udział w niezapomnianej, wakacyjnej przygodzie pełnej wrażeń….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.