Weekend nad jeziorem w Spa na Mazurach

Weekend nad jeziorem w Spa na Mazurach

Zapraszamy na  weekend w Spa na Warmii i Mazurach.  Zabiegi w naszym Hotelu Spa pozwolą się zrelaksować w otoczeniu jezior i lasów oraz sprawią, że każdy poczuje się odprężony i wypoczęty. Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów na twarz i ciało renomowanej firmy kosmetycznej BIODROGA.

Na tegoroczną Jesień, przygotowaliśmy specjalne pakiety i zabiegi dla Pań w oparciu o jesienne skarby natury: kasztany, lawenda, winogrona, żurawina, malina. Mamy również propozycje dla  Panów  proponujemy zabiegi nawilżające na twarz oraz zabiegi na ciało o cudownym aromacie tekowego drzewa, bądź dla tych, którzy nie lubią zapachu lasu, cudowny aromat whisky z tytoniem.

Mamy nadzieję, że miła atmosfera, unikalne zabiegi, basen, sauny, pyszna kuchnia regionalna – sprawią, że Państwo miło będą wspominać pobyt w naszym Hotelu Spa nad Dadajem.

Prosimy o wcześniejsze dokonywanie rezerwacji zabiegów w celu zagwarantowania usług w dogodnym dla Państwa terminie.

https://stardadaj.pl/oferta/spa-mazury/

Pomysł na prezent – Voucher SPA
Więcej informacji pod nr tel.: +48 660 408 970

Zobacz podobne ogłoszenia

  • Wielkanoc na Mazurach

    Rodzinna Wielkanoc na Mazurach w Hotelu Star Dadaj Resort & Spa. Święta Wielkanocne to wyjątkowa okazja, aby choć na chwilę oderwać się od miejskiego hałasu oraz trosk dnia codziennego. Świąteczna, ciepła atmosfera, pełen spokoju nastrój, suto zastawiony stół wielkanocny oraz liczne atrakcje i animacje dla dzieci – to wszystko czeka na Was w hotelu Spa…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.