Uwaga! ZIMOWANIE w HISZPANII > Apartament dla dwojga.

Uwaga! ZIMOWANIE w HISZPANII > Apartament dla dwojga.

Serdecznie Witamy.

BONITO TORREMAR APARTAMENTO, to beztroski i uroczy wypoczynek pod słońcem Hiszpanii. Hiszpania, to sport i słoneczny relaks, a przede wszystkim to wspaniała, całoroczna recepta na zdrowie.

Oferujemy Państwu Atrakcyjny Urlop ZIMOWANIE w HISZPANII w temperaturze od +17 do +20°C w przepięknej nadmorskiej miejscowości Torrevieja / Torrelamata na COSTA BLANCA.

Bezpośredni i najszybszy kontakt po przez Booking.com

Spójrz i Sprawdź sam! >> http://www.booking.com/Share-ichBe8  

 >> Lub bezpośredni kontakt z właścicielem od 10:00 do 17:00:  Tel.: +34 / 603 341 236, 

E-Mail: Bonito.costablanca@gmail.com

Nasza oferta dotyczy miesięcznego lub długookresowego wynajmu w okresie od                      1 Listopada do końca Marca.

Bonito Torremar Apartament znajduje się tuż przy plaży i jest miło i funkcjonalnie umeblowany: składa się z salonu / kuchni i wygodnej łazienka z prysznicem. Ponad, to posiada słoneczny taras i piękny durzy rekreacyjny palmowy ogród.

Szanowni Państwo, zapewniamy Państwu hiszpańskie wakacje marzeń + wygodne noclegi w najlepszej cenie.

 >> Uwaga!  Obiekt dla niepalących!

Miesięczny koszt wynajem wynosi zaledwie 350, – €  + opłata za prąd i woda w oparciu o licznik zużycia.

 > Propozycja jest aktualna wyłącznie w okresie od Listopada do końca Marca <

 BONITO IDEALNY WAKACYJNY DOMICYL < Ponieważ nasza cena i jakość jest przekonująca.

A więc, najważniejsze jest dla Państwa uciec od szarej, mroźnej zimy i cieszyć się łagodnym śródziemnomorskim klimatem w słońcu przepięknej Hiszpanii.

TO, SZCZĘŚLIWY CZAS PODRÓŻY > Nie czekaj i rezerwuj już teraz.

Zobacz podobne ogłoszenia

 • Oferta pożyczki w 24h

  Oferta pożyczki w 24h Oferuję pożyczki bez zamieszania w wysokości od 5 000 do 17 000 000 € z rozsądną stopą procentową 3% wszystkim poważnym ludziom. Kontakt: laurabettery@gmail.com

 • Rezerwacja telefoniczna ,mailowa i online biletów Sindbad

  Zapraszamy do kontaktu http://www.geotour.pl http://www.biletyautobusowe.com.pl http://www.superwakacje.com.pl   tel 500556600

 • Oferta kredytowa bez protokołu

  Oferta kredytowa bez protokołu Wszystkim poważnym ludziom oferuję pożyczki międzynarodowe od 4000 do 7 000 000 €, oprocentowanie wynosi 3% rocznie. Jestem w stanie zadowolić moich klientów bez protokołu w ciągu 24 godzin Kontakt: kimdescamper@gmail.com

 • Oferta pożyczki bez protokołu

  Oferta pożyczki bez protokołu Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych i handlowców od 5 000 do 5 500 000 € w wysokości 3% rocznie z największą szybkością i niezawodnością. Kontakt: claranoter@gmail.com

 • MIĘDZYWODZIE – samodzielne dla 2-4 osób.

  Międzywodzie- samodzielne mieszkanie dla 2-4 osób. Plaża- 150 metrów. Aneks kuchenny, łazienka. Możliwość parkowania samochodu na podwórku. Kontakt- tylko telefoniczny: 601 709 563 TERESA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.