Niezapomniany Sylwester w Słowenii! 4 dni – 589 zł/os.

Niezapomniany Sylwester w Słowenii! 4 dni – 589 zł/os.

Niezapomniany SYLWESTER W SŁOWENII!
LUBLANA + ZAGRZEB

LUBLANA – mimo że jest jedną z najmniejszych europejskich stolic, staje się miejscem coraz to bardziej popularnym wśród turystów z kontynentu. Gdzie leży tajemnica jej sukcesu? Czy chodzi tylko o zabytki i piękne widoki? Mało prawdopodobne. Lublana przyciąga do siebie przede wszystkim przyjaznym klimatem. Kto raz ją odwiedzi, z pewnością będzie chciał wrócić!

ZAGRZEB – stolica Chorwacji, jedno z najstarszych miast i zarazem jedna z najmłodszych stolic w Europie. Zagrzeb zamieszkuje blisko milion mieszkańców. Zachowuje swoją wyjątkową i kameralną atmosferę. Urzeka swoim wyjątkowym klimatem i licznymi zabytkami.

TAK SIĘ BAWIMY:

Powitanie Nowego Roku na świeżym powietrzu w centrum słoweńskiej stolicy.

ZAKWATEROWANIE:

1 nocleg w Hotelu Galaksija 3*

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

1 dzień
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Czechy, Austrię do Słowenii.

2 dzień
W godzinach porannych zwiedzanie Jaskini Postojnej – jedna z największych atrakcji Słowenii – 20 km podziemnych sal i korytarzy wypełnionych przepięknymi formami naciekowymi. Przejazd do hotelu w okolicy Lublany, czas wolny, przejazd na zwiedzanie Lubljany – starówka, plac Prešeren, przy którym stoi cerkiew franciszkańska, Smoczy Most, Potrójny Most nad rzeką Ljubljanica, Kolumnada Plečnika, katedra, Średniowieczny Zamek Lublanski. Przywitanie Nowego Roku na ulicach miasta, powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Zagrzebia – zwiedzanie stolicy Chorwacji – plac Bana Josipa Jelačića, Gradec – Górne Miasto, Plac św. Marka, Kamienna Brama, Kaptol z Katedrą WNMP – największy kościół w Chorwacji, Dolc – część miasta tętniąca życiem z licznymi kawiarenkami i restauracjami. Czas wolny. Wyjazd do kraju w godzinach wieczornych.

4 dzień
Powrót w godzinach porannych.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ TERAZ

Więcej ofert: www.family-tour.pl

Zobacz podobne ogłoszenia

  • >> Costa Blanca, to Sylwester, to tradycyjny – gorący karnawał pod palmami…

    BONITO APARTAMENTO Zapraszamy na SYLWESTRA do Hiszpanii. Wakacyjny „BONITO” Apartament przy plaży dla 2-osób od 200,- €/tydzień. Przypominamy, iż Costa Blanca, to tylko 2 godziny lotu od Państwa domu – a dzisiejsza temperatura, to dokładnie +20°C.   Szanowni Państwo, Niech się Państwa życie w szczęśliwości splata – dziś, jutro w nadchodzącym Nowym Roku i po…

  • Wniosek o pożyczkę ma teraz zastosowanie

    Wniosek o pożyczkę ma teraz zastosowanie Jeśli masz firmę i potrzebujesz pożyczek, skontaktuj się z nami. analizujemy twoje potrzeby biznesowe i przetwarzamy dokumenty instalacji, które uważamy za najbardziej odpowiednie i najlepiej pasujące do Twojej firmy: martinakiersteinen@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.