Mazury domek nad jeziorem

Mazury domek nad jeziorem
 • Komfortowy dom przystosowany do całorocznego pobytu dla ośmiu osób, o powierzchni użytkowej 120 m2 + garaż 20 m2. Usytuowany na działce 4000 m2 położnonej na skraju wsi Stacze.

  Na piętrze budynku znajdują się trzy sypialnie plus łazienka. Dwie sypialnie wyposażone są w pojedyńcze tapczaniki (po dwa w każdym z tych pokoi) natomiast w trzecim znajduje się łoże małżeńskie. Wszystkie pokoje są zaopatrzone w radio.
  Parter- kominek, wypoczynek skórzany – dwa miejsca do spania, barek oraz aneks kuchenny wyposażony w kuchnię: mikrofalową, elektryczną, ceramiczną wraz z piekarnikiem, a także lodówkę i komplet naczyń kuchennych.

  Dom posiada TV satelitarną i konwencjonalną. Oprócz tego wyposażenia mają państwo do dyspozycji:
  * grill
  * meble ogrodowe,
  * 7 rowerów górskich,
  * huśtawkę,
  * konia na sprężynie,
  * hamak,
  * piaskownicę dla dzieci
  * dwie łodzie i przeznaczone do nich silniki elektryczne
  * drewno do kominka i na ognisko.
  * zjeżdżalnię
  * echosondę

  kajak
  Ponadto do dyspozycji macie Państwo własne boisko do gry w kosza lub siatkówkę W odległości 400 metrów znajduje się zalesiona, druga działka właściciela o powierzchni 8000 m2 – położona bezpośrednio nad jeziorem Stackim. Własna linia brzegowa jeziora i pomost.Na jej terenie zbudowana jest zadaszona wiata – znakomite miejsce do biesiadowania; a oprócz niej – także murowane z kamieni miejsce przeznaczone na ognisko. Działka posiada pomost, przy którym przymocowane są łodzie. Posiadłość do wyłącznej dyspozycji wynajmujących dom
  Więcej informacji-
  www.facebook.com/mazurydom
  Dom wynajmowany jako całość

  film na  Zapraszamy serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.