KOLONIALETNIA NAD MORZEM

KOLONIA LETNIA NAD MORZEM
DĄBKI – 11-23.07.2015r.

DĄBKI…nad morzem i nad jeziorem..uzdrowisko nadmorskie na Ziemi Darłowskiej nad jeziorem Bukowo wśród sosnowego lasu. Specyficzny mikroklimat morski charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem oraz czystym powietrzem przesyconym jodem, mieszającym się z aromatem licznych drzew iglastych oraz rozległych lasów sprzyja wypoczynkowi dzieci.
ZAPRASZAMY dzieci : 6-13 lat na wesołą i kolorową kolonię.
TERMIN: TURNUSII: 11-23.07.2015r.
ZAKWATEROWANIE: Dąbki 76-156 O.W.”DUET”
Pokoje 3-5 osobowe z łazienkami w budynku hotelowym. Ośrodek położony ok. 50 m od morza na dużym, bezpiecznym i ogrodzonym terenie usytuowanym bezpośrednio przy zejściu na plażę.
Na terenie ośrodka znajduje się kompleks wielofunkcyjnych boisk do piłki siatkowej, koszykowej, nożnej z nawierzchnią syntetyczną, duży plac zabaw dla dzieci, dwie ścieżki zdrowia, oraz miejsce na ognisko, duża stołówka, sala ze sprzętem dyskotekowym, sale do gier cichych, cztery sale do prowadzenia zajęć dydaktycznych z tablicami, stoły do ping-ponga, bilard, cymbergaj, piłkarzyki, gabinet lekarski.
WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie- śniadanie, obiad, kolacja plus podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad podawany do stolika. Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie plus suchy prowiant na drogę w dniu wyjazdu.
PROGRAM:
1 dzień: Zbiórka i wyjazd do Dąbek w godzinach porannych. Dąbki: zakwaterowanie w pokojach, obiadokolacja, spotkanie organizacyjne, nocleg.
2-12 dzień: Tu znajdzie się wszystko co potrzebne jest na wakacjach: kąpiele morskie i plażowanie, gry i zabawy na pogodę i niepogodę, olimpiada na wesoło, wesoła gra terenowa, zawody ping – ponga i badmintona, konkursy związane z tematyką plażową: rzeźby i zamki z piasku, najciekawszy strój plażowy, konkursy plastyczne i galeria plastycznych inspiracji, gry zespołowe, turnieje i zabawy na powietrzu, Kolorowe Dni…zielono mi, pomarańczowo mi, czerwono mi i niebiesko mi…,Też mam talent, Turniej „ Znawca terenu i okolicy”, Festiwal Śmiechu i Śmieszków, Niespodzianki – Przebieranki i Bal Morski, Flower Party, Wybory Najmilszych Kolonistów, dyskoteki i ognisko, Festiwal karaoke, wycieczki po okolicy oraz wycieczki autokarowe:
– wycieczka autokarowa całodniowa do Jarosławca : Muzeum Bursztynu zwiedzanie z przewodnikiem, Latarnia Morska, Pomnik Rybaka, niezwykły klif i molo oraz Chata Rybacka w Jezierzanach i Barzowicka Góra z tarasem widokowym.
– wycieczka autokarowa do Darłowa i Darłówka: Zamek Książąt Pomorskich, Starówka z Bramą Kamienną, port rybacki i rejs statkiem po morzu oraz rozsuwany most w Darłówku
– wycieczka autokarowa do Swołowa: „Kraina w kratę”- budynki o konstrukcji szkieletowej, Muzeum Kultury Ludowej Pomorza- zwiedzanie z przewodnikiem: Zagroda Albrechta, Młyn Zamkowy.
13 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie i powrót do Warszawy.
CENA: 1760 ZŁ ZAWIERA: Realizację programu, transport autokarem, noclegi – 12 dób, wyżywienie 3 posiłki dziennie plus podwieczorek, prowiant na drogę powrotną, opiekę wychowawców i animatorów, przewodników, ratownika, opiekę medyczną, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, nagrody dla uczestników, ubezpieczenie NNW, podatek Vat.
PŁATNOŚĆ: Zaliczka 500 zł płatna przy zapisie ( zapisy do 10.05.15r.)
Kwota uzupełniająca 1260 zł płatna do 10.06.15r.
PROMOCJA: Przy zapisie do 25 kwietnia cena kolonii 1600 zł !!!
NR KONTA: mBank 08 1140 2004 0000 3702 3516 211 ( w tytule przelewu : miejscowość kolonii, imię, nazwisko i pesel dziecka).
ZAPISY I INFORMACJE: Organizator kolonii KAMATUR Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Nr 1558,Gwarancja Ubezpieczeniowa AXA Nr 01.770.724,tel:666-870-424, strona internetowa: www.kamatur.warszawa.pl ; e mail:renata.szymanska7@wp.pl
Ilość miejsc ograniczona
Faktury wystawione będą na życzenie Klienta zgłoszone nie później niż 7 dni po zakończeniu kolonii.

ZAPRASZAMY

Kontakt: renata.szymanska7@wp.pl

Zobacz podobne ogłoszenia

 • Kredyt: rolnik, przemysl, nieruchomosci od 9000 do 950 000 000 PLN / €

  Kredyt: rolnik, przemysl, nieruchomosci od 9000 do 950 000 000 PLN / € Szukasz srodków na albo zrestartowac swoje dzialania, zarówno dla projektu lub kupic mieszkanie lub z jakiegokolwiek innego powodu; tutaj jest rozwiazanie! -Jestesmy instytucja finansowa, która oferuje kredyty i inwestycje. -Oferujemy prywatne pozyczki, poczawszy od 9000 do 950.000.000 PLN / EUR nikomu w…

 • Lato w Ryterski

  Gdzie wyjechać na wakacje z dzieckiem? Wybierz kierunek góry – Beskid Sądecki – samo serce Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Połącz rodzinny urlop z aktywnym wypoczynkiem twojego dziecka. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcyjnych zajęć dla dzieci: dyscypliny sportowe, wycieczki, basen, taniec. Najlepsza zabawa to ta spędzona z rówieśnikami. Zapisz Dziecko na półkolonię i ciesz się czasem tylko dla siebie. Aromatyczne kąpiele w kapsule, masaże, seanse saunowe, odprężą…

 • Pensjonat na Kaszubach! Zapraszamy!

  Pensjonat Mięta i Woda to idealne miejsce w pobliżu jeziora w samym sercu Kaszub. Pensjonat pełen niespodzianek zauroczy przytulnymi pokojami oraz pyszną regionalną kuchnią. Wygodne pokoje i przestronne sale oraz ogród idealnie nadają się na zamknięte spotkania, szkolenia czy zintegrowane wyjazdy dla każdej z grup. Daj się zaprosić na filiżankę miętowej herbaty! Do dyspozycji Gości:…

 • Podróż w czasie i przestrzeni- wycieczka do Izraela!

  Wspaniałe dziedzictwo kulturowe, wielka historia, miejsca biblijne i ciekawe zabytki – wszystko w znakomicie zaplanowanym „izraelskim” tygodniu, podczas którego można poznać najciekawsze miejsce tego fascynującego kraju. Nazaret, Kana Galilejska, wielokulturowa Jerozolima, Kafarnaum, Betlejem to nazwy – symbole zapisane głęboko w kulturze chrześcijańskiej. Wycieczka do Izraela 8 dni/7 nocy- 3569 zł/os., wylot 16.06 z Katowic 1….

 • Wielkanocne Śniadanie w Rzymie – wycieczka objazdowa!

  Obchody Wielkiego Tygodnia w Rzymie to wspaniała okazja do połączenia zwiedzania z udziałem w religijnych uroczystościach. To także oryginalny sposób na spędzenie Wielkiej Nocy w niepowtarzalnej atmosferze, w towarzystwie przyjaciół i nowo poznanych osób. Wizyta w Padwie pozwoli poznać miasto św. Antoniego, Asyż ukaże kamienne domy i uliczki, które pokochał św. Franciszek. Natomiast Bolonia to…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.