HISZPANIA, Las Salinas > Wypoczynek w słonecznym i zdrowym mikroklimacie.

HISZPANIA, Las Salinas > Wypoczynek w słonecznym i zdrowym mikroklimacie.

THE APARTMENT FOR YOU, komfort, bezpieczeństwo i absolutna dyskrecja,  

Morze, Słońce i Zdrowie, to słoneczna Hiszpania, to najlepsze wakacje w super cenie!   

Szukacie Państwo miejsca, w którym świeci słońce przez cały rok?

To zapraszamy do nas!

Bezpośredni i najszybszy kontakt z nami po przez Booking.com

Spójrz i Sprawdź sam! >> http://www.booking.com/Share-ichBe8

 BONITO TORREMAR APARTAMENTO w nadmorskiej miejscowości Torrevieja.   

Śródziemnomorski elegancki Apartament z osobistym akcentem, idealny dla 2-osób w którym  gościnność ma bogatą tradycję. A więc, serdecznie zapraszamy Państwa na wspaniały wypoczynek do  naszego sympatycznego Bonito Torremar Apartamentu tuż przy śródziemnomorskiej plaży.

 Torrevieja, to wspaniały nadmorski kurort plus dwie przepiękne laguny, palmy, flamingi i przede  wszystkim zdrowy mikroklimat.

Uwaga, wakacje tu, to nie tylko opalanie się na plaży, ale również piękne krajobrazy, bogate życie  kulturalne, muzea, ale także nocne zabawy do białego rana. Torrevieja dzięki swojemu geograficznemu  położeniu i unikatowemu klimatowi, uznana jest przez Światową Organizacje Zdrowia – WHO za jedno z  najzdrowszych miejsc na ziemi a pod względem temperatury, która w zimie nie spada poniżej 17°C a  w lecie natomiast rzadko przekracza 35°C. – i choć wartości te wydaja się wysokie, to dzięki wilgotności tutejsza temperatura jest w całym roku bardzo łagodna. Torrevieja znajduje się 30 minut na południe od Alicante i położona jest nad dwoma dużymi słonymi  jeziorami i z tej to przyczyny posiada niezwykły, leczniczo-zdrowotny mikroklimat.  Jeśli dodać do tego fakt, że przez 340 dni w roku występuje jedynie piękna słoneczna pogoda, to  otrzymuje się miejsce, które aż kusi do tego, aby częściej tu przyjeżdżać na wspaniałe wakacje.

Szanowni Panstwo, warte uwagi jest szczególnie piękne, zachwycające różowe jezioro w Torrevieja,  to słynne jezioro zwane Laguna Rosa jest jedynym różowym jeziorem w Europie.  Poza niezwykłym odcieniem różu jest ono bardzo słone. Podziwiając kolory nie sposób nie zauważyć  zewsząd osiadającej się soli np. na kamieniach i na roślinach.

>> COSTA BLANCA. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!   

SUPER CENY / SUPER URLOP > Całoroczny Apartament Deluxe dla dwojga!  

Serdecznie Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.