Geotour oferuje – Wycieczka w Alpy Francuskie 2019!

Geotour oferuje – Wycieczka w Alpy Francuskie 2019!

Program

1. DZIEŃ – WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dz., Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Skoczów, Cieszyn (wg rozkładu jazdy na str. 6). Przejazd tranzytem przez Czechy, Austrię do Włoch, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do TURYNU stolicy PIEMONTU oraz Alp Włoskich. Zwiedzanie miasta m.in.: PAŁAC KRÓLEWSKI dynastii sabaudzkiej (12 €), KATEDRA ŚW. JANA z CAŁUNEM TURYŃSKIM, KOŚCIÓŁ SAN LORENZO oraz spacer ul. Garibaldiego – najdłuższym pasażem Europy, przejście obok najważniejszych zabytków pierwszej stolicy Włoch, a także symbolu Turynu czyli MOLE ANTONELIANA. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Francji, do ufortyfikowanego miasta BRIANÇON na obrzeżach Parku Narodowego Ecrins, zwiedzanie starego miasta. Przejazd w kierunku PRZEŁĘCZY LAUTARET (2.057 m n.p.m.) z widokiem na najwyższe szczyty Alp Delfinackich – BARRE DES ECRINS (4.102 m n.p.m.) i LA MEIJE (3.983 m n.p.m.). Z miasteczka LA GRAVE wyjazd kolejką linową (20 €)* na PRZEŁĘCZ RUILLANS (3.200 m n.p.m.) i Glacier de la Girose – spacer po lodowcu. Po powrocie przejazd DOLINĄ ROMANCHE przez Vizille do stolicy ALP FARNCUSKICH – GRENOBLE, zakwaterowanie w hotelu. Wyjazd kolejką linową (6 €) na Bastylię, panorama miasta, powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ – Śniadanie, wyjazd do „francuskich Dolomitów” czyli w GÓRY VERCORS. Zwiedzanie JASKIŃ CHORARCHE (9 €) uważanych za unikatowy cud natury, a następnie miasteczka na skałach PONT-EN-ROYANS, spacer. Przejazd na atrakcyjną trasę turystyczną w Prealpach Vercors. Powrót do Grenoble, zwiedzanie miasta, nocleg.

5. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w kierunku stolicy Górnej Sabaudii ANNECY zwanej „Alpejską Wenecją”, zwiedzanie. Przejazd do SAINT GERVAIS skąd wyjazd TRAMWAJEM MONT-BLANC (28 €) do Nid d’Aige (2.372 m n.p.m.) pod LODOWIEC BIONNASSAY oraz MASYW MONT BLANC. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Szwajcarii przez DOLINĘ RODANU do Täch, dalej pociągiem do kurortu ZERMATT (12 €). Wyjazd kolejkami linowymi (86 €)* na MATTERHORN GLACIER PARADISE (3.883 m n.p.m. – najwyżej w Alpach), panorama masywu MONTE ROSA i kilkudziesięciu czterotysięczników, zwiedzanie LODOWEGO PAŁACU. W drodze powrotnej przejście w kierunku MATTERHORN (4.478 m n.p.m.) od Schwarzsee. Przejście przez Wąwóz RZEKI GORNER (4,50 €) oraz zwiedzanie i czas wolny w Zermatt. Wieczorem wyjazd do kraju.

7. DZIEŃ – Powrót do Polski na miejsca wyjazdów w godzinach popołudniowych.

Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia z

Świadczenia

Cena zawiera

■ przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek, DVD)
■ 5 noclegów ze śniadaniami w hotelach **/*** (pokoje 2-, 3-os. z łazienkami)
■ 2 obiadokolacje, napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie
■ opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem
■ ubezpieczenie KL (obejmuje choroby przewlekłe), NNW, bagaż

Cena nie zawiera

Koszty wstępów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Podane w programie ceny są orientacyjne. Na wstępy należy przeznaczyć ok. 178 € + 11 € miejscowi przewodnicy. W 3. i 4. dniu obiadokolacje we Francji od 15 €.iedzanych obiektów. Z uwagi na pobyt w górach należy zabrać ze sobą buty górskie oraz ciepłą kurtkę. Zalecane są również kijki turystyczne. * w przypadku nieczynnej kolejki zaproponowany będzie wyjazd podobnie atrakcyjny.

Ceny i terminy

17.06.2019 – 23.06.2019 2009 PLN1

3.07.2019 – 19.07.2019  2009 PLN

11.08.2019 – 17.08.2019 2009 PLN

31.08.2019 – 06.09.2019 2009 PLN

 

Kontakt:
Tel: 32 346 03 06
E-mail: geotour@geotour.pl, geotour@post.pl,
www.geotour.pl
www.superwakacje.com.pl

 

 

 

Zobacz podobne ogłoszenia

 • Wakacje w Pieninach

  Gospodarstwo Agroturystyczne KWIATKÓWKA zaprasza nad Dunajec do Krościenka. Gospodarze oferują pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe. Każdy pokój posiada własną łazienkę, tv ,internet bezprzewodowy Wi- Fi, radiomagnetofon, cd , mp3 i czajnik bezprzewodowy. Część pokoi posiada osobne wyjścia na zewnątrz. Na terenie posesji altana, grill ogrodowy, huśtawka. Przed domem, na brzegu Dunajca znajduje się obszerne…

 • Domek na Górkach

  O nas Domek „Na Górkach to domek całoroczny wykonany w całości z bala świerkowego łączący w sobie góralskie tradycje z komfortem i domową atmosferą. Domek ma powierzchnię ok. 40 m2, która została urządzona z niezwykłym smakiem, a zarazem funkcjonalnością, zapewniającą doskonałe wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Usytuowanie domku gwarantuje całodzienne nasłonecznienie o każdej porze roku. Domek ogrzewany…

 • WCZASY ZDROWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU

  WCZASY ZDRWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU JOGA DLA TWOICH OCZU W czasie warsztatów można dobrze wypocząć i nauczyć się podstawowych umiejętności z zakresu reedukacji widzenia. Już w czasie zajęć uzyskasz praktyczną poprawę wzroku, a także nauczysz się, jak zmienić nawyki widzenia, by zachować zdrowe oczy na długie lata. Wszystko to w miłej, przyjaznej atmosferze, poprzez zabawy,…

 • Chatka Rogasiowa

  Szukasz spokojnego miejsca, z dala od smogu i hałasu ? Chcesz oryginalnie spędzić czas w gronie przyjaciół i znajomych ? Na szczycie stoku – na Jastrzębskiej górze, znajduje się wyjątkowe miejsce – domek do wynajęcia – Chatka Rogasiowa  – z widokiem na panoramę Beskidu Sądeckiego.

 • Wypoczynek w Pieninach

  Gospodarstwo Agroturystyczne KWIATKÓWKA zaprasza nad Dunajec do Krościenka. Gospodarze oferują pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe. Każdy pokój posiada własną łazienkę, tv ,internet bezprzewodowy Wi- Fi, radiomagnetofon, cd , mp3 i czajnik bezprzewodowy. Część pokoi posiada osobne wyjścia na zewnątrz. Na terenie posesji altana, grill ogrodowy, huśtawka. Przed domem, na brzegu Dunajca znajduje się obszerne…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.