Geotour oferuje – Wycieczka w Alpy Francuskie 2019!

Geotour oferuje – Wycieczka w Alpy Francuskie 2019!

Program

1. DZIEŃ – WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dz., Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Skoczów, Cieszyn (wg rozkładu jazdy na str. 6). Przejazd tranzytem przez Czechy, Austrię do Włoch, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do TURYNU stolicy PIEMONTU oraz Alp Włoskich. Zwiedzanie miasta m.in.: PAŁAC KRÓLEWSKI dynastii sabaudzkiej (12 €), KATEDRA ŚW. JANA z CAŁUNEM TURYŃSKIM, KOŚCIÓŁ SAN LORENZO oraz spacer ul. Garibaldiego – najdłuższym pasażem Europy, przejście obok najważniejszych zabytków pierwszej stolicy Włoch, a także symbolu Turynu czyli MOLE ANTONELIANA. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Francji, do ufortyfikowanego miasta BRIANÇON na obrzeżach Parku Narodowego Ecrins, zwiedzanie starego miasta. Przejazd w kierunku PRZEŁĘCZY LAUTARET (2.057 m n.p.m.) z widokiem na najwyższe szczyty Alp Delfinackich – BARRE DES ECRINS (4.102 m n.p.m.) i LA MEIJE (3.983 m n.p.m.). Z miasteczka LA GRAVE wyjazd kolejką linową (20 €)* na PRZEŁĘCZ RUILLANS (3.200 m n.p.m.) i Glacier de la Girose – spacer po lodowcu. Po powrocie przejazd DOLINĄ ROMANCHE przez Vizille do stolicy ALP FARNCUSKICH – GRENOBLE, zakwaterowanie w hotelu. Wyjazd kolejką linową (6 €) na Bastylię, panorama miasta, powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ – Śniadanie, wyjazd do „francuskich Dolomitów” czyli w GÓRY VERCORS. Zwiedzanie JASKIŃ CHORARCHE (9 €) uważanych za unikatowy cud natury, a następnie miasteczka na skałach PONT-EN-ROYANS, spacer. Przejazd na atrakcyjną trasę turystyczną w Prealpach Vercors. Powrót do Grenoble, zwiedzanie miasta, nocleg.

5. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w kierunku stolicy Górnej Sabaudii ANNECY zwanej „Alpejską Wenecją”, zwiedzanie. Przejazd do SAINT GERVAIS skąd wyjazd TRAMWAJEM MONT-BLANC (28 €) do Nid d’Aige (2.372 m n.p.m.) pod LODOWIEC BIONNASSAY oraz MASYW MONT BLANC. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Szwajcarii przez DOLINĘ RODANU do Täch, dalej pociągiem do kurortu ZERMATT (12 €). Wyjazd kolejkami linowymi (86 €)* na MATTERHORN GLACIER PARADISE (3.883 m n.p.m. – najwyżej w Alpach), panorama masywu MONTE ROSA i kilkudziesięciu czterotysięczników, zwiedzanie LODOWEGO PAŁACU. W drodze powrotnej przejście w kierunku MATTERHORN (4.478 m n.p.m.) od Schwarzsee. Przejście przez Wąwóz RZEKI GORNER (4,50 €) oraz zwiedzanie i czas wolny w Zermatt. Wieczorem wyjazd do kraju.

7. DZIEŃ – Powrót do Polski na miejsca wyjazdów w godzinach popołudniowych.

Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia z

Świadczenia

Cena zawiera

■ przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek, DVD)
■ 5 noclegów ze śniadaniami w hotelach **/*** (pokoje 2-, 3-os. z łazienkami)
■ 2 obiadokolacje, napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie
■ opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem
■ ubezpieczenie KL (obejmuje choroby przewlekłe), NNW, bagaż

Cena nie zawiera

Koszty wstępów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Podane w programie ceny są orientacyjne. Na wstępy należy przeznaczyć ok. 178 € + 11 € miejscowi przewodnicy. W 3. i 4. dniu obiadokolacje we Francji od 15 €.iedzanych obiektów. Z uwagi na pobyt w górach należy zabrać ze sobą buty górskie oraz ciepłą kurtkę. Zalecane są również kijki turystyczne. * w przypadku nieczynnej kolejki zaproponowany będzie wyjazd podobnie atrakcyjny.

Ceny i terminy

17.06.2019 – 23.06.2019 2009 PLN1

3.07.2019 – 19.07.2019  2009 PLN

11.08.2019 – 17.08.2019 2009 PLN

31.08.2019 – 06.09.2019 2009 PLN

 

Kontakt:
Tel: 32 346 03 06
E-mail: geotour@geotour.pl, geotour@post.pl,
www.geotour.pl
www.superwakacje.com.pl

 

 

 

Zobacz podobne ogłoszenia

 • U Szoguna – Bieszczady – Wynajem domków całorocznych

  Witamy U Szoguna! Mamy dla Państwa ofertę wynajmu 3 domków całorocznych (Chata Szoguna, Domek Szoguna I i Domek Szoguna II)  w Wetlinie 141. Domki usytuowane są przy szlaku na Jawornik przy granicy z Parkiem Narodowym na wysokości 700 m n.p.m. Jeśli szukacie miejsca na odpoczynek wśród natury to serdecznie zapraszamy!!!

 • Lato w Ryterski

  Lato w górach! Ośrodek RYTERSKI zaprasza rodziców i dzieci do wypoczynku w górach. Przygotowane zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci pozwolą  aktywnie wypocząć dziecku. Rodzice mile spędzoną czas w gabinetach odnowy SPA . Wycieczki  piesze i rowerowe wśród pięknej górskiej przyrody dostarczą niezapomnianych wrażeń. Sprawdź i przyjedź: http://www.ryterski.pl/pl/aktywne-lato-w-gorach.html

 • WCZASY ZDROWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU

  WCZASY ZDRWOTNE Z TRENINGIEM WZROKU JOGA DLA TWOICH OCZU W czasie warsztatów można dobrze wypocząć i nauczyć się podstawowych umiejętności z zakresu reedukacji widzenia. Już w czasie zajęć uzyskasz praktyczną poprawę wzroku, a także nauczysz się, jak zmienić nawyki widzenia, by zachować zdrowe oczy na długie lata. Wszystko to w miłej, przyjaznej atmosferze, poprzez zabawy,…

 • Wakacje w Pieninach

  Gospodarstwo Agroturystyczne KWIATKÓWKA zaprasza nad Dunajec do Krościenka. Gospodarze oferują pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe. Każdy pokój posiada własną łazienkę, tv ,internet bezprzewodowy Wi- Fi, radiomagnetofon, cd , mp3 i czajnik bezprzewodowy. Część pokoi posiada osobne wyjścia na zewnątrz. Na terenie posesji altana, grill ogrodowy, huśtawka. Przed domem, na brzegu Dunajca znajduje się obszerne…

 • U MŁYNORZA

  ZAPRASZAM DO MŁYNORZA Witamy! Atutem naszej wioski jest lokalizacja, z dala od miejskiego gwaru ale w bliskim sąsiedztwie wielu turystycznych atrakcji. Jest to miejsce idealne do rodzinnego wypoczynku w Tatrach, zarówno latem, jak i zimą. Dodatkowo, dla miłośników sportów zimowych, zaledwie 200m od budynku znajduje się stacja narciarska Suche Ski. Posiadamy 10 miejsc noclegowych. osobowych….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.