Geotour oferuje – Wietnam / W samo południe

Geotour oferuje – Wietnam / W samo południe
Ho Chi Minh City • partyzanckie tunele Cu Chi • delta Mekongu • krajobrazy górskiego Dalatu • Nha Trang • relaks na plaży w Mui Ne

 

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa – stanowisko Rainbow znajduje się w strefie „Biura Podróży”, w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu „Virgin”). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady . Wylot samolotem czarterowym LOT typu Dreamliner (rejs non stop) do Sajgonu.

Dzień 2

Przylot samolotem czarterowym do Sajgonu. Odprawa wizowo-paszportowa. Zwiedzanie Miasta Ho Chi Minha: katedra Notre Dame, Pałac Zjednoczenia, zabytkowa Poczta Główna, Ratusz (wszystkie wymienione obiekty oglądamy z zewnątrz) oraz świątynia Jadeitowego Cesarza i bazar Benh Than. W trakcie zwiedzania lunch. Następnie transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży i nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu całodzienna wycieczka w okolice Miasta Ho Chi Minha. Zobaczymy słynne partyzanckie tunele Cu Chi – symbol walki Viet Congu z obcymi wojskami. Tunele służyły podczas wojny za schrony, drogi zaopatrzenia, magazyny broni, szpitale. Zwiedzimy także niezwykłą świątynię w Tay Ninh będącą głównym ośrodkiem synkretycznej religii Cao Dai. Podczas zwiedzania lunch. Wieczorem dla chętnych kolacja z rejsem po rzece Sajgon (ok. 40 USD/os.). Nocleg w hotelu w Sajgonie. (Trasa ok 200 km)

Dzień 4

Po śniadaniu przejazd do Delty Mekongu w okolicach My Tho. Zaczniemy od rejsu łodzią po rzece Mekong, która tworzy tu niesamowity labirynt odnóg i kanałów. W czasie rejsu wizyta na jednej z wysp w lokalnej wiosce i degustacja tropikalnych owoców. Po zakończeniu rejsu lunch i powrót do Sajgonu na nocleg. (Trasa ok. 140 km).

Dzień 5

Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i transfer do Dalat. Po przyjeździe odwiedzimy malowniczy wodospad Datanla, do którego dostaniemy się kolejką saneczkową. Według legendy kąpały się w nim wróżki i nimfy. Kolacja w lokalnej restauracji, zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Dalat. (Trasa ok. 300 km).

Dzień 6

Po śniadaniu wyprawa w kierunku pobliskiej Góry Langbiang – najwyższego szczytu w rejonie. Po drodze będziemy mijać plantacje różnych warzyw i owoców (np. truskawek). Następnie u podnóża góry przesiądziemy się w jeepy i udamy na przejażdżkę na szczyt Góry Radar (wysokość ok. 1929m n.p.m.), skąd w pogodny dzień rozpościerają się malownicze widoki na okolicę i miasto. W trakcie wycieczki lunch w formie pikniku. Powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 7

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie okolic Dalat, zamieszkiwanego przez mniejszości etniczne. Udamy się do jednej z pobliskich wiosek, położonej wśród plantacji kawy i warzyw. Poznamy życie miejscowej ludności oraz zapoznamy się z lokalnym folklorem. W trakcie zwiedzania lunch. Następnie dalsze zwiedzanie Dalat: Szalony Dom, Świątynia Zen, stacja kolejowa. Zatrzymamy się także w świątyni Linh Phuoc. Przejazd do Nha Trang. Zakwaterowanie w hotelu i czas wolny. (Trasa ok. 140 km)

Dzień 8

Śniadanie w hotelu. Następnie zwiedzanie miasta. W programie kompleks świątyń Cham Ponagar, pagoda Long Son, formacja skalna Hon Chong i wizyta na targowisku Dam. Lunch w lokalnej restauracji. Następnie transfer do Mui Ne i zakwaterowanie w wybranym na wypoczynek hotelu. (Trasa ok. 220 km)

Dzień 9-11 (9 -12*)

Pobyt w Mui Ne (wyżywienie – tylko śniadania). Czas wolny na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne. Możliwość korzystania z wycieczek opcjonalnych.

Dzień 12 (13*)

Wykwaterowanie z hotelu, śniadanie w postaci pakietów. Bardzo wczesny transfer na lotnisko w Sajgonie. Przelot samolotem czarterowym LOT typu <a href=”https://r.pl/dreamliner”>Dreamliner</a> (rejs non stop) do Polski. Aktualne rozkłady na stronie r.pl/rozklady.

Uwagi do programu

Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

 

Zakwaterowanie na objeździe

Zakwaterowanie:
Część objazdowa

Hotele klasy ***- należy jednak pamiętać, że standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich.

Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone pokoje z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami minibar (dodatkowo płatny). Pokój 3 – osobowy, to z reguły pokój 2 – osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).

Część pobytowa

Hotele: patrz opisy przy imprezie Wietnam – wczasy.

Do dyspozycji gości:
Część objazdowa: w hotelach recepcja, restauracja, bar

 

Wizy – informacje dla sprzedawców

 

Wiza wietnamska
Wcelu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:
– wysłać skan pierwszej strony paszportu (ze zdjęciem) na adres mailowy: wizy@r.pl najpóźniej 10 dni przed planowanym wylotem. W tytule maila należy podać kod wycieczki, datę wylotu, nazwisko klienta oraz numer rezerwacji. Np. VSP1206 1562387 Kowalski.
– obowiązkowo przy zakładaniu rezerwacji wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu (paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu)
Ponadto Klient zobowiązany jest zabrać ze sobą 2 zdjęcia paszportowe (kolorowe, aktualne).

Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje, dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu oraz musi posiadać co najmniej 3 wolne strony na wizy (min. 2 strony sąsiadujące ze sobą).
UWAGA: Klienci, którzy nie wizują się za pośrednictwem Rainbow są zobowiązani do posiadania ważnej wietnamskiej wizy w paszporcie. Promesa wizowa do Wietnamu organizowana we własnym zakresie może nie być wystarczająca, ze względu na zdarzające się długotrwałe formalności wizowe na lotnisku w Wietnamie. W razie dużego opóźnienia / możliwego zaburzenia programu imprezy Klienci mogą być zmuszeni do dotarcia do grupy na własny koszt.

 

Świadczenia

 

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT typu Dreamliner (rejs non stop) na trasie Warszawa – Sajgon – Warszawa, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (10 lub 11* rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, wyżywienie według programu (uwaga: w dniach 9, 10, 11, 12* wyłącznie śniadania), obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant Standard: NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wynagrodzenia lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych, przejażdżek łodziami, rikszami, systemu TGS itp. (łącznie ok. 185 USD/os. płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej – procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską – 220 zł/os.).

 

Opinie klientów

 

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/w-samo-poludnie/zakwaterowanie-vsp

 

Inne

 

Przelot:
Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie LOT CHARTERS Economy catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem) oraz wodę mineralną dostępną przez cały czas trwania lotu. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo.
W klasie LOT CHARTERS Premium i LOT CHARTERS Business w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Waluty:
Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.).

Telefony:
Zalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.

Terminy i ceny:

 1. 24.10 – 04.11.2019 Cena – 12 dni/5605 zł/za os.
 2. 03.11 – 15.11.2019 Cena – 13 dni/6669 zł/za os.

Informacje o reszcie dostępnych terminów można uzyskać na stronie internetowej lub telefonicznie.

Rezerwacja pod numerem telefonu: 323460306 lub 500556600.

E-mailowo: geotour@geotour.pl

Internetowo: www.superwakacje.com.pl

Zobacz podobne ogłoszenia

 • Pozyczka / inwestycje od 10000 do 850.000.000 zl

  Pozyczka / inwestycje od 10000 do 850.000.000 zl Jesli potrzebujesz gotówki, a banki czy tez inne firmy pozyczkowe nie chca Ci pomóc- skontaktuj sie z nami. – Czy potrzebujesz kredytu lub pozyczki; Kredyt finansowy, kredyt mieszkaniowy, kredyt inwestycyjny, kredyt samochodowy, konsolidacji zadluzenia, pozyczki osobiste. – Kredyty i inwestycje prywatne od 10000 do 850.000.000 zl/ EUR…

 • Lefkada- grecka wyspa marzeń! Wakacje z dala od tłumów!

  Lefkada jest niedużą, jeszcze nie w pełni docenioną przez turystów wyspą na Morzu Jońskim. Dzięki temu obok coraz prężniej rozwijających się kurortów wciąż można tam znaleźć urokliwe wioski pełne spokoju i lokalnego autentyzmu. Białe wybrzeże, turkusowa woda, potężne klify i rozrzucone gdzieniegdzie głazy czynią z nich jedne z najpiękniejszych plaż w całej Grecji. Krajobraz wybrzeża…

 • Portal Super Wakacje – oferty wczasów i wycieczek na sezon 2019 – Zapraszamy

  Zapraszamy do wyboru wielu atrakcyjnych ofert wczasów i wycieczek Lato 2019 – www.superwakacje.com.pl Bilety Autobusowe Sindbad Biuro Podróży Geotour Chorzów Wycieczki grupowe Tel 32 3460306, 3460307, 500556600   http://www.superwakacje.com.pl/all-inclusive.html

 • Albania w gorących cenach na rodzinne wakacje !

  Położona w sercu basenu Morza Śródziemnego Albania staje się coraz atrakcyjniejszym celem wyjazdów turystycznych. Wspaniały klimat, niezwykłe zabytki oraz pyszna kuchnia. Stanowi idealną propozycję dla znudzonych typowymi kierunkami turystów. Wakacje all inclusive w hotelu Leonardo 4* 8 dni/7 nocy – 2049 zł/os. wylot 21.06 z Katowic Znajdujący się w pięknym kurorcie turystycznym Durres hotel Leonardo…

 • Ferie zimowe w Zakopanem dla młodzieży 12-18 lat

  Biuro Podróży „GEOTOUR” oferuje aktywny wypoczynek w Austrii dla młodzieży 12-8 lat. Zapewniamy dojazd autokarem turystycznym, nocleg, wyżywienie. Terminy i ceny wyjazdów: 12.01-19.01 19.01-26.01 26.01-02.02 02.02-09.02 09.02-16.02 16.02-23.02 Do każdego terminu cena wynosi 1 199 PLN przy zakupie biletu do 12.12- 100 PLN zniżki. Kontakt: Tel: 32 346 03 06, 500556600 E-mail: geotour@geotour.pl , geotour@post.pl,…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.