Agroturystyka Kaszuby ZAPRASZAM

Gospodarstwo Agroturystyczne Hincówka

Posiada do dyspozycji gości 15 miejsc noclegowych. Zmotoryzowani turyści mogą zaparkować swój samochód lub motocykl na posesji właścicieli. Pokoje są jasne, przestrzenne z widokiem na stawy i las.

Dom usytuowany jest w malowniczej okolicy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. 7 km od Kościerzyny, 60 km od Gdańska. Wspaniałe tereny do spacerowania, nordic-walking ‚u lub jazdy rowerem. Jezioro z czystą piaszczystą plażą, znajduje się niecały kilometr od gospodarstwa. Istny raj dla wędkarzy – w okolicy 3 bogate w ryby jeziora a na terenie gospodarstwa zarybione stawy. Znajdują się tutaj lasy bogate w grzyby, jagody i maliny. Możliwość zabrania czworonoga – po wcześniejszym uzgodnieniu.

Organizujemy ogniska, przy których można biesiadować do rana lub po prostu miło pogawędzić. Teleskop dostępny dla gości do obserwacji nieba.

Posiadamy własną kuchnię, serwującą pyszne i tradycyjne potrawy.
Istnieje możliwość zakupu domowych produktów – koziego mleka, sera, wiejskich jajek, domowego ciasta i wędzonych ryb…

Osobodoba z pełnym wyżywieniem, (tylko teraz cena przedsezonowa – możliwość zarezerwowania terminu na lato 2010 ) – 69 zł
Kwota ta dotyczy: śniadania, obiadu i kolacji oraz jednego noclegu osoby dorosłej.

Prowadzimy gospodarstwo, gdzie najmłodsi mogą podpatrzeć nasze zwierzęta oraz pracę na wsi, natomiast starsi goście, mogą obejrzeć kolekcję starych maszyn rolniczych.

Hincówka może być bazą wypadową, do wielu interesujących miejsc, np:
– Szymbark – CEPR – Odwrócony domek

– Muzeum Kolejnictwa W Kościerzynie

– Ogród Botaniczny w Gołubiu

– Kamienne Kręgi w Węsiorach

– Góra Wieżyca

– Skansen we Wdzydzach Kiszewskich

– Muzeum Garncarstwa W Chmielnie

Oraz wiele innych

S E R D E C Z N I E
Z A P R A S Z A M Y

Kontakt:

Maria i Jerzy Hinc
Skorzewo 157
83-400 Kościerzyna

0-782-784-377 lub 0-58-686-44-48

Kontakt: agroturystyka.hincowka@gmail.com

Zobacz podobne ogłoszenia

  • Wielkanoc na Mazurach

    Rodzinna Wielkanoc na Mazurach w Hotelu Star Dadaj Resort & Spa. Święta Wielkanocne to wyjątkowa okazja, aby choć na chwilę oderwać się od miejskiego hałasu oraz trosk dnia codziennego. Świąteczna, ciepła atmosfera, pełen spokoju nastrój, suto zastawiony stół wielkanocny oraz liczne atrakcje i animacje dla dzieci – to wszystko czeka na Was w hotelu Spa…

  • Obozy młodzieżowe 2019 z ViaCamp.pl – Mazury – Ryn! Okazja!

    ViaCamp.pl jest doświadczonym organizatorem obozów oraz kolonii letnich dla dzieci oraz młodzieży. Wśród uczestników oraz rodziców cieszymy się opinią organizatora o profesjonalnym podejściu, z którym warto spędzić letnie wakacje. Wybierając naszą ofertę, stawia się przede wszystkim na nowy, sprawdzony oraz atestowany sprzęt. Biorąc udział w naszych obozach, bierzesz udział w niezapomnianej, wakacyjnej przygodzie pełnej wrażeń….

  • Pakiet Wiosenny „Przywitaj Wiosnę na Mazurach”

    Pakiet Wiosenny „Przywitaj Wiosnę na Mazurach” Z myślą o naszych gościach, przygotowaliśmy specjalną ofertę wiosenną. To odpowiedni czas, aby pożegnać zimę i poczuć się zrelaksowanym oraz pełnym energii. Nasz pakiet wiosenny to doskonały pomysł na pobyt dla osób w każdym wieku. Piękne krajobrazy, bliskość jeziora, pyszna kuchnia – to wszystko sprawi, że poczujecie przypływ sił…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.